Vývoj energetiky v kontextu měnící se regulace a technologií

Mezinárodní energetické fórum

15. BŘEZNA 2018

HOTEL GRAND MAJESTIC PLAZA

Registrace CZ EN

O konferenci

Mezinárodní energetické fórum patří tradičně k jednomu z nejvýznamnějších setkání regulátorů a zástupců podnikatelské sféry ve střední a východní Evropě, které pravidelně navštěvuje více než 150 účastníků z řad energetických expertů, managementu předních utilitních společností a zástupců evropských a národních regulačních úřadů.

Fotogalerie, tiskové zprávy a jednotlivé prezentace speakerů z minulých ročníků jsou pro Vás k dispozici v záložce menu „minulé ročníky“.

Klíčová témata

XIV. Mezinárodní energetické fórum si klade za cíl odpovědět na základní otázky budoucího vývoje energetiky v kontextu měnící se regulace a technologií.

  • Priority nové vlády ČR v oblasti energetiky
  • Stav projednávání „zimního balíčku“ EU a možné dopady na národní trhy
  • Aktuální trendy energetiky a jejich dopad na trh ve střední Evropě
  • Reakce na priority národních regulátorů při adresování změn na energetickém trhu
  • Měnící se potřeby a role zákazníků na energetickém trhu
  • Aktuální výzvy a strategická agenda operátorů (energetické) infrastruktury
Mezinárodní energetické fórum

Garant odborného programu

loga parntru

Arthur D. Little, první poradenská společnost na světě, disponuje globální sítí o více než 1000 konzultantech a působí ve více než 20 zemích po celém světě. Globální praxe pro Energetiku a Utility pracuje pro přední světové energetické hráče. Společnost se specializuje na oblasti strategie, regulace, zvyšování výnosnosti energetických aktiv, řízení rizik, zvyšování hodnoty zákaznického portfolia a nových business modelů. Filozofií Arthur D. Little je spojovat strategie, inovace a technologie s cílem porozumět specifickým podmínkám podnikání klienta v celé jeho šíři a přinést tak výsledky s trvalou hodnotou.

Více informací naleznete zde.